Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?

Genel8

Burada kobiler için başlangıç soruları ve cevapları yer alır.

Kobilerim nedir?

Kobilerim 2007 yılında başlamış olan KOBİ'leri tek bir çatı altında toplama amacıyla oluşturulmuş bir platformdur.

Kobilerim nasıl çalışır?

İnternet sitemizde istediğiniz firma bilgisine ulaşabilir, sistemi cep telefonu ile kullanıyorsanız herhangi bir firmanın iletişim bilgilere çok rahat ulaşabilir, telefon edebilir, eposta gönderebilirsiniz. Ana ekranda bulunan arama kutucuğu sayesinde istediğiniz ürünü bulabilir, bu ürünü satan firmaların ayrıntılı profillerini inceleyebilir, onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Peki neden Kobilerim?

Gün geçtikçe kobilerimiz küçülmekte ve kepenk kapatmaktadır. Kimi ekonomik sıkıntılardan kimi müşteri yoksunluğundan. Kobilerim.com, kobilerin yanında olup ekstra iş olanağı sağlamayı amaçlamaktadır. Böylece firmalar verdikleri hizmete göre müşteri portföylerini arttırabilir, gelir elde edebilir.

Neden üye olmalıyım?

Kobi üyeliğin sizlere sağladığı avantajlar sayesinde aradığınız bir hizmeti de çok kolay bir şekilde bulabilir, teklif verebilir, karar verip onaylamanız durumunda günlük iş hayatına ek gelir kazanabilirsiniz.

Amacımız, KOBİ'ler ile son kullanıcıyı nihai tüketiciyi buluşturabilmek. Gelişen teknoloji ile artık bu mümkün, evinizin rahatlığı ile tek bir tuş ile gereksiz gerginlikler yaşamanıza gerek kalmadan biz tüm KOBİ'leri sizlerin ayağına getiriyoruz.

Kobi profilimde daha önce yapmış olduğum işlerin fotoğraflarını nasıl paylaşabilirim?

Kobilerim.com üzerinde açtığınız KOBİ profilinde dilerseniz yaptığınız işleri "galeri" kısmında paylaşabilir, ürün olarak ekleyebilir veya haber kaynağından düz metin olarak yazabilirsiniz, böylece sattığınız ürün veya yaptığınız hizmetler hakkında kullanıcıları bilgilendirebilirsiniz.

Oluşturduğum Kobi profilindeki bilgileri daha sonra güncelleyebilir miyim?

Kobi üyeliği açıldıktan sonra sadece kobilerim.com un belirlediği bilgileri düzenleyebilirsiniz. Bunu yapmak için kobi profilinizi ziyaret ediniz.

Neden Kobi profilimde Firma isminin yanında ünlem var?

Bu firmanızın herhangi bir rozeti olmadığını gösterir. Firmanın onaylı veya onaylı olmamasından bağımsız bir durumdur. Bu ünlem üyeliğinizi hiçbir şekilde etkileyecek bir durum değildir, ötesinde firma profil sayfanızda kimseyle paylaşılmayacaktır.

Rozet''e nasıl sahip olabilirim?

Rozet, hesap profilinde ismin yanında, arama sonuçlarında da hesap isminin yanında görünür. Profil veya tema rengi özelleştirmelerine bağlı olmaksızın, her zaman aynı renktedir ve aynı konuma yerleştirilir.

Bir rozete sahip olma durumu Kobi hesabında detaylı olarak belirtilmiştir. Bu kapsamda gereksinimleri yerine getiren ve güvenilirliği sağlayan her kobi bir rozete sahip olmayı hakeder, bunun için herhangi bir ücret talep EDİLMEZ.

Hesap ile ilgili7

Hesabınızla ilgili bir sorun yaşarsanız, buradan yardım alabilirsiniz.

Kullanıcı adımı unuttum ne yapmalıyım?

Kullanıcı adınız firmanızın URL adresinde bulunan isimdir. Örn: kobilerim.com/kullanıcıadı şeklindedir. Firmanızı firma aramasından bulabilir ve kullanıcı adınızı buradan öğrenebilirsiniz.

Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Şifrenizi bizlerin görebilme imkanı olmadığından ekranın üst bölümünde bulunan Giriş yapın bölmesindeki Şifremi unuttum linkine basın, sayfada bulunan kutucuğa sisteme kayıt olurken kullandığınız eposta adresini girin, şifre yenileme linkiniz eposta adresinize gönderilecektir.

Aradığım sorunun cevabını bulamadım?

Aradığınız sorunun cevabını burada bulamadıysanız, lütfen bize buradan ulaşıp sorunuzu yönlendirebilir, bu listeyi geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi iptal edeceğinize üzüldük. destek@kobilerim.com adresine sistemde kayıtlı olan eposta adresinizden bir eposta göndermeniz yeterli, gereken düzenlemeler tarafımızdan sağlanacaktır.

Hesabın geçici olarak kilitlenmesi hakkında

Hesabın kilitlenmesi ne anlama geliyor?
Kobilerime giriş yapmak için sınırlı sayıda başarısız denemeden sonra, hesabınız giriş yapma denemelerine karşı geçici olarak kilitlenir. Hesabınız kilitlendiğinde doğru şifreyle bile oturum açamayabilirsiniz.
Bu kilitlenme durumu bir saat kadar geçerli olur ve sonra kendiliğinden ortadan kalkar.

Eğer sorun 1 saat sonrasında da devam ediyorsa
Bir saatin sonunda https://kobilerim.com/yeniuye sayfasından başarılı bir şekilde giriş yapıp yapamadığınızı kontrol edin. Şifrenizi hatırlamıyorsanız, buradan yeni bir şifre isteyebilirsiniz.
Şifre sıfırlama e-postası almıyorsanız ve şifrenizi hâlâ hatırlayamıyorsanız, lütfen destek@kobilerim.com adresine sistemde kayıtlı olan eposta adresinizden ulaşım sağlayın.

Kobilerim neden hesapları kilitler?
Kobilerim güvenlik nedeniyle, bir kullanıcının bir hesaba kaç kez giriş yapmayı deneyebileceğini sınırlar. Şifrenizin istenmeyen kişilerin sınırsız denemeleri sonucunda tahmin edilebilmesini önlemek amacıyla böyle bir tedbir aldık. Bu nedenle, bir süre sonra denemelerin önüne geçiyoruz.

IP Adresim bloklandı, ne yapmalıyım?

Kobilerim güvenlik sebebiyle sınırlı sayıda başarısız giriş denemesinden sonra siteye erişiminizi 20 dakika boyunca askıya alır. Bu süre sonunda siteye tekrar bağlanabilir aktif olarak kullanabilirsiniz.

Kullanıcı adımı seçmeye çalışırken hata mesajı alıyorum

Uygun gibi görünen bir kullanıcı adını alamamanızın nedeni aşağıdakilerden bazıları olabilir:

- Bu kullanıcı adı sistem erişimini engelleyici kelimeler ve bağlantılar içeriyorsa,
- Kullanıcı adı öncesinde bir kişiye ait ise ve/veya üye kaydını silmek için talepte bulunduysa bu kullanıcı adı 1 yıl süreli olarak bloklu kalır.
- Kullanıcı adınız en fazla 20 karakter uzunluğunda olarak kabul edilir ve kullanım kolaylığı için kullanıcı adlarının olabildiğince kısa olması önerilir.
- Bir kullanıcı adı yalnızca alfanumerik karakterler (A-Z arasındaki harfler, 0-9 arasındaki rakamlar) içerebilir, ancak Türkçe karakterler ĞÜŞİÖÇ içeremez. İstediğiniz kullanıcı adının herhangi bir simge, çizgi, alttan çizgi veya boşluk içermediğinden emin olun.
- Kullanıcı adı askıya alınmış veya devre dışı bırakılmış hesap tarafından alınmış olabilir. Askıya alınmış ve devre dışı bırakılmış kullanıcı adları hemen kullanıma sunulmaz, bu nedenle faklı bir kullanıcı adı seçmeniz gerekir.

Tekliflerim3

Tekliflerinizle ilgili sorunları buradan çözebilirsiniz.

Talepleri nasıl karşılayabilirim?

Kobilerim.com a üye olan KOBİ, Gold ve Platin Üyelik satın aldıktan sonra talep ekranına giriş sağlayabilecektir. Aksi taktirde Standart Üyelik açan KOBİ bu sayfalara ulaşamayacaktır. Sisteme giriş yapan KOBİ, sektöründeki talepleri harita üzerinde görerek karşılayabilecek, kullanıcıyla anlaşma sağlayabilecektir.

Henüz üye olmadıysanız, Kobilerim.com ana sayfasından "Firma Ekle" butonuna tıklayarak uygun bir KOBİ profili oluşturabilirsiniz.

Haritamda talep gözükmüyor?

Kobilerim.com da harita ekranına kullanıcının belirlediği sektörde talep açması durumunda aynı sektörde faliyet gösteren talep KOBİnin teklif ekranında gözükecektir. Ancak hizmeti veya ürünü talep eden kullanıcıyla firma belirlenen uzaklıkta olmadığı taktirde KOBİ kullanıcının teklifini göremeyecektir. Eğer sektörünüze ait haritada bir talep göremezseniz o bölgede şuanlık bir talep bulunmuyor demektir.

Gün boyu siteyi aktif kullanarak kullanıcıların taleplerini karşılamada başı çekebilirsiniz.

Teklifimde değişiklik yapabilir miyim?

Kobilerin yapacağı teklif anında kullanıcı profiline ulaşmaktadır. KOBİ, dilerse talebe karşılık verdiği teklifi, kullanıcının talebi sonladırıp seçim ekranına geçmeden önce silebilmektedir. Ancak talebini sonlandıran kullanıcı, seçim ekranına geçiş yaptıktan sonra KOBİ yaptığı teklifi geri çekemeyecek ve silemeyecektir. Buradaki amaç kullanıcının mağdur edilmemesidir.

Bildirimler1

Site bildirimleri hakkında

Bildirimlerimi nasıl açabilirim, kapatabilirim?

Üyelik hesabınızda bulunan "Bildirimlerim" sekmesini tıklayabilir, gerekli düzenlemeleri anında değiştirebilir, ekstra bir form doldurmanız, göndermeniz veya işlem yapmanız gerekmez.

Genel10

Burada kullanıcılar için başlangıç soruları ve cevapları yer alır.

Kobilerim nedir?

Kobilerim 2007 yılında başlamış olan KOBİ'leri tek bir çatı altında toplama amacıyla oluşturulmuş bir platformdur.

Kobilerim nasıl çalışır?

İnternet sitemizde istediğiniz firma bilgisine ulaşabilir, sistemi cep telefonu ile kullanıyorsanız herhangi bir firmanın iletişim bilgilere çok rahat ulaşabilir, telefon edebilir, eposta gönderebilirsiniz. Ana ekranda bulunan arama kutucuğu sayesinde istediğiniz ürünü bulabilir, bu ürünü satan firmaların ayrıntılı profillerini inceleyebilir, onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Peki neden Kobilerim?

Biz siz değerli nihai tüketicilerimizi sonrasında hakkınızı arayamayacağınız bir mecraya sürüklemekten ziyade kayıtlı ve onaylı firmalarla iletişime geçirme gayretindeyiz, ayrıca bunun için herhangi bir ücret talep etmiyoruz, sadece alıcı ile satıcının veya hizmet sunanın buluşabilmesine aracılık ediyoruz. Hesabınıza bloke koymuyor yada ön ödeme talep etmiyoruz. Sonrasındaki iletişim ve anlaşma tamamen sizlerin insiyatifinde gerçekleşecektir.

Neden üye olmalıyım?

Bireysel üyeliğin sizlere sağladığı avantajlar sayesinde aradığınız bir hizmeti de çok kolay bir şekilde bulabilir, teklif alabilir, hatta karar verip onaylamanız durumunda iletişim bilgileriniz ilan veren KOBİ ile paylaşılır. Sizlerle iletişime geçmesi sağlanır.

Amacımız, KOBİ''ler ile son kullanıcıyı nihai tüketiciyi buluşturabilmek. Gelişen teknoloji ile artık bu mümkün, evinizin rahatlığı ile tek bir tuş ile gereksiz gerginlikler yaşamanıza gerek kalmadan biz tüm KOBİ''leri sizlerin ayağına getiriyoruz.

Üye olmadan sistemi kullanabilir miyim?

Firma profillerini ve iletişim bilgilerini dilediğiniz ölçüde filtreleyebilir ve bulabilirsiniz, kendileriyle iletişime geçebilir ve herhangi bir hizmet talep edebilirsiniz.

Farklı fiyat ile karşılaşma durumunda ne yapabilirim?

Oluşturduğunuz talep teklif aldı ve tekliflerin arasından bir firmayı onayladınız, firma sizinle iletişime geçtiğinde farklı bir fiyat politikası güdüyor ise, lütfen bunu talebinizde çıkacak olan "geri bildirim" bölmesinden bizlere ulaştırın, gerekli takip ve araştırmalar sonucunda daha kıymetli ve daha dürüst bir hizmet sunabilmek adına firmaya cezai sorumluluklar yüklenebilir.

Kobilerim garantisi var mıdır, var ise nedir?

Kobilerim.com sizlere sunduğu hizmet için gelişen piyasa koşullarında herhangi bir garanti sunamaz. Bu sadece bilgi ve bilgilendirme amaçlı bir platformdur. Sizlerden herhangi bir ücret talep etmediğimiz gibi karşı taraf ile yapacağınız anlaşma "ancak ve ancak" süistimal veya kötüye kullanım olmadığı ve size verilen tekliften farklı olmaması durumunda sorumluluğun tamamı sizlere ait olacaktır, bu sebeple sizlere gelen teklifleri ve firma bilgilerini detaylıca inceleyip ona göre karar vermeniz daha sağlıklı olacaktır.

Bana her teklif veren ile telefonum paylaşılacak mı?

Kesinlikle hayır. Talebinizi oluşturduktan sonra tekliflerinizi almaya başlayabilirsiniz, bu teklifleri ister KOBİ'nin kendi profil sayfasından inceleyebilir, isterseniz öncesinde iletişime de geçebilirsiniz. Şeffaf ve tamamen iki tarafın da mağdur olmaması öncelikli olan konu odağımızdır. Bu sebeple sadece ve sadece teklifini onayladığınız, talebinizi sonuçlandıran firma ile iletişim bilgileriniz paylaşılacaktır, diğer teklif veren KOBİ'lerin Tekliflerim bölmesinde talebiniz için "onaylanmadı" ibaresi bulunacak ve hiçbir şekilde sizlerin iletişim ve kişisel bilgilerinize ulaşamayacaklardır.

Nihai tüketici talebinden vazgeçti?

Kobilerim.com üzerinde nihai tüketicinin hakları olduğu kadar KOBİ''lerin korunması da ana amacımızdır. Talebini onayladıktan sonra işten vazgeçen bir üyenin üyeliği 1 ay (Bir ay) süre ile dondurulur, dolayısıyla daha sağlıklı ve şeffaf gerçekten amacından sapmadan alıcı ve satıcıyı buluşturabilme gayretinde olan bir ortam oluşturabiliriz.

Talebinize karşılık veren firmalarla öncesinde telefon ile görüşürseniz?

Tabiiki böyle bir hakkınız var, buradaki amacımız tamamen hizmeti daha kaliteli ve daha hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmak ve bu bağlamda kaliteli bir ortam sunabilmek, bu durumda sizlerden yapmanızı rica edeceğimiz tek şey, görüştüğünüz ve/veya anlaştığınız teklif veren firmayı "taleplerim" sayfanızda bildirmek ve talebinizi nihai sonuca ulaştırmak.

Hesap ile ilgili10

Hesabınızla ilgili bir sorun yaşarsanız, buradan yardım alabilirsiniz.

Aradığım ürünü sitede nasıl bulacağım?

Kobilerim.com''un tüm sayfalarında yukarıda göreceğiniz arama kutucuğunu kullanarak kolayca arama yapabilirsiniz. Boş kutucuğa ürün adını, ürün modelini yazıp "Arama" simgesini tıkladığınızda ilgili ürünün sayfasına yönlendirilirsiniz.


Arama kutucuğu yardımıyla tüm kategorilerde arama yapabileceğiniz gibi, boş kutucuğa anahtar kelimeyi yazdıktan sonra belirli bir kategori içinde istediğiniz ürünü arayabilirsiniz.

Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Şifrenizi bizlerin görebilme imkanı olmadığından ekranın üst bölümünde bulunan Giriş yapın bölmesindeki Şifremi unuttum linkine basın, sayfada bulunan kutucuğa sisteme kayıt olurken kullandığınız eposta adresini girin, şifre yenileme linkiniz eposta adresinize gönderilecektir.

Kayıt esnasında neden e-posta adresim gerekli?

Talebinizi oluşturduktan sonra alacağınız hizmete verilen cevapların sizlere ulaşabilmesi için SMS yoluyla spam mesajlar göndermek yerine eposta adresinize bildirim gönderiyoruz.

Kayıt esnasında neden cep telefonum gerekli?

Talep ettiğiniz hizmete teklifler aldıktan sonra teklifini kabul ettiğiniz KOBİ ile sizleri buluşturmak için telefon numaranızı paylaşıyoruz.

Aradığım sorunun cevabını bulamadım?

Aradığınız sorunun cevabını burada bulamadıysanız, lütfen bize buradan ulaşıp sorunuzu yönlendirebilir, bu listeyi geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi iptal edeceğinize üzüldük. destek@kobilerim.com adresine sistemde kayıtlı olan eposta adresinizden bir eposta göndermeniz yeterli, gereken düzenlemeler tarafımızdan sağlanacaktır.

Hesabın geçici olarak kilitlenmesi hakkında

Hesabın kilitlenmesi ne anlama geliyor?
Kobilerime giriş yapmak için sınırlı sayıda başarısız denemeden sonra, hesabınız giriş yapma denemelerine karşı geçici olarak kilitlenir. Hesabınız kilitlendiğinde doğru şifreyle bile oturum açamayabilirsiniz.
Bu kilitlenme durumu bir saat kadar geçerli olur ve sonra kendiliğinden ortadan kalkar.

Eğer sorun 1 saat sonrasında da devam ediyorsa
Bir saatin sonunda https://kobilerim.com/yeniuye sayfasından başarılı bir şekilde giriş yapıp yapamadığınızı kontrol edin. Şifrenizi hatırlamıyorsanız, buradan yeni bir şifre isteyebilirsiniz.
Şifre sıfırlama e-postası almıyorsanız ve şifrenizi hâlâ hatırlayamıyorsanız, lütfen destek@kobilerim.com adresine sistemde kayıtlı olan eposta adresinizden ulaşım sağlayın.

Kobilerim neden hesapları kilitler?
Kobilerim güvenlik nedeniyle, bir kullanıcının bir hesaba kaç kez giriş yapmayı deneyebileceğini sınırlar. Şifrenizin istenmeyen kişilerin sınırsız denemeleri sonucunda tahmin edilebilmesini önlemek amacıyla böyle bir tedbir aldık. Bu nedenle, bir süre sonra denemelerin önüne geçiyoruz.

IP Adresim bloklandı, ne yapmalıyım?

Kobilerim güvenlik sebebiyle sınırlı sayıda başarısız giriş denemesinden sonra siteye erişiminizi 20 dakika boyunca askıya alır. Bu süre sonunda siteye tekrar bağlanabilir aktif olarak kullanabilirsiniz.

Kullanıcı adımı seçmeye çalışırken hata mesajı alıyorum

Uygun gibi görünen bir kullanıcı adını alamamanızın nedeni aşağıdakilerden bazıları olabilir:

- Bu kullanıcı adı sistem erişimini engelleyici kelimeler ve bağlantılar içeriyorsa,
- Kullanıcı adı öncesinde bir kişiye ait ise ve/veya üye kaydını silmek için talepte bulunduysa bu kullanıcı adı 1 yıl süreli olarak bloklu kalır.
- Kullanıcı adınız en fazla 20 karakter uzunluğunda olarak kabul edilir ve kullanım kolaylığı için kullanıcı adlarının olabildiğince kısa olması önerilir.
- Bir kullanıcı adı yalnızca alfanumerik karakterler (A-Z arasındaki harfler, 0-9 arasındaki rakamlar) içerebilir, ancak Türkçe karakterler ĞÜŞİÖÇ içeremez. İstediğiniz kullanıcı adının herhangi bir simge, çizgi, alttan çizgi veya boşluk içermediğinden emin olun.
- Kullanıcı adı askıya alınmış veya devre dışı bırakılmış hesap tarafından alınmış olabilir. Askıya alınmış ve devre dışı bırakılmış kullanıcı adları hemen kullanıma sunulmaz, bu nedenle faklı bir kullanıcı adı seçmeniz gerekir.

Sistemde bulunan telefon numaramı değiştirebilir miyim?

Tabiiki böyle bir hakkınız var, bunun için bizlere sistem üzerinde kayıtlı eposta adresiniz üzerinden eposta göndermeniz yeterli.

Ödeme4

Sistemin nasıl çalışacağı hakkında buradaki bilgilere başvurabilirsiniz.

Ödemeyi kime yapacağım?

Kobilerim.com hiçbir şekilde son kullanıcı, nihai tüketiciden para veya para adı altında bir bedel talep etmez. Sadece alıcı ile satıcıyı buluşturma gayretinde olan ortak bir platformdur.

Talep oluşturmak için herhangi bir ücret ödeyecek miyim?

Kobilerim.com hizmet veya ürün talebi oluşturabilmeniz için herhangi bir bedel talep etmez. Üyeliğinizi ÜCRETSİZ olarak oluşturabilir, yine aynı şekilde ÜCRETSİZ olarak talebinizi KOBİlere iletebilirsiniz. Kobilerim.com amacı sadece alıcı ile satıcıyı buluşturmaktır, sonrasındaki para veya eşdeğer emtia alışverişinizde herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Dolandırılma riski

Kobilerim.com üzerinden oluşturacağınız bir hizmet talebi veya ürün alım talebi için sizlerden yüksek hassasiyet ve dikkat aynı zamanda araştırma rica ederiz. Amacımız sonrasında nerede bulabileceğinizi bile bilmediğiniz kişilerle sizleri muhattap etmeyip, ticari ünvanı olan bir kurum ve/veya kuruluşlarla sizleri buluşturmak. Tasvip etmeyeceğimiz bir durumla karşılaşmamanızı temenni eder, herhangi bir sorun veya konuda destek@kobilerim.com adresinden bizlerle iletişime geçmenizi rica ederiz.

İlanların doğruluğu ve güncelliği

Nihai tüketicilerin açtıkları ilanların azami 7 gün içerisinde neticeye ulaşması ümit edilir, aksi takdirde sistem otomatik olarak talebi sonlandırır, sizden teklifleri değerlendirmenizi bekler. Süreç sonundan önce de gerekli teklif sayısına ulaştığınızı düşündüğünüzde talebinizi manuel olarak sonlandırabilir, değerlendirmeleriniz sonucunda uygun gördüğünüz teklifi seçebilirsiniz.

Taleplerim5

Taleplerinizle ilgili sorunları buradan çözebilirsiniz.

Teklif verenlerin yorumları hakkında

KOBİler mevzu bahis olunca iki çeşit yorum vardır;

1. KOBİnin profilinde bulunan normal ziyaretçi yorumları,

2. KOBİ eğerki sizin talebinize teklif vermiş ise önceki yaptığı işlerden sadece işgörülen tarafından yapılan yorumlara da ulaşabileceksiniz. Değerlendirmenizi lütfen bu bağlamda titizlikle yapmanızı rica eder, dolayısıyla herhangi bir mağduriyetle karşılaşmamanızı dileriz.

Hangi teklifi seçebilirim?

Yıllarca ticareti ve piyasanın nabzını kontrol ettiğimizden vereceğiniz kararı titizlikle teklif veren KOBİnin profil sayasını ziyaret ederek, verilen teklifin gerçekliğini gerek önceki yaptığı işlerden sadece size özel olarak açılacak olan firmanın yorumlarından neticelendirebilir, arzu ederseniz, firmanın açık profilinde bulunan iletişim numarasından kendisiyle iletişime geçebilirsiniz. Değerlendirmenizi titizlikle yapmanızı ve fiyatın değil referansların ve işin kalitesinin gerçek olduğunu hatırlatır, seçimlerinizin doğru olmasını temenni ederiz.

Talebim ilgi görmüyor, ne yapmalıyım?

Öncelikle talep ettiğiniz başlığın doğru kategoride listelendiğinden emin olun, sadece işin ehli KOBİlerle nihai tüketicileri buluşturabilmek adına firmanın dahil olduğu kategori çerçevesinde talepleriniz tekliflendirilir, dolayısıyla talebinizi gözden geçirdikten sonra gerekirse daha fazla detaylandırarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Talebimi ne zaman sonuçlandırmalıyım?

Süreç için acele etmenize gerek yok, talebinize bir adet teklif geldiğinde aceleci davranmamanızı rica ederiz, burası bir açıkarttırma sitesi olmadığından hiçbir KOBİnin teklifi diğer KOBİlerle paylaşılmaz, sadece ürünü veya hizmeti talep eden nihai tüketici ile paylaşılır. Bu sebeple verilen teklifleri daha kapsamlı değelendirebilmeniz için zamanınız var, aceleci olmamakta fayda var.

Yanlış teklife onay verme durumunda?

Yanlış teklife onay vermenizi engellemek adına iki adımlı olarak eposta adresinize bir onay epostası gönderiyoruz, bu eposta onaylanmadığı takdirde sistem en geç 6 saat içerisinde işaretlediğiniz teklifi onaylayacaktır. Sonrasında oluşabilecek bir düzeltme imkanı sistemin güvenilirliğini zedeleyeceğinden lütfen acele etmeden teklifleri titizlikle değerlendirin.

Değerlendirme2

Sistem işleyişi hakkında

Ürün veya hizmet talebi sonrasında KOBİ'yi değerlendirme

Ürün ve/veya hizmet talep ettiğiniz KOBİ ile iş birliğiniz başladığı andan itibaren firma ile ilgili değerlendirme yazabilirsiniz. Bu yapılan yorumlar KOBİ onayına değil, bizlerin onayı dahilinde olacağı için lütfen yorumlarınızda haksızlık yapmamınızı böylelikle sistemimizin ilerlemesini sağlamanızı rica ederiz.

Samimiyet ve hakkaniyet

Kobilerim.com ürün ve/veya hizmet talep eden kullanıcısının mağdur olmasını hiçbir zaman arzu etmez. Ama öte yandan hiçbir sebep olmadan sadece basit bir sıkıntı sebebiyle hiç bir KOBİnin de mağdur olmasını temenni etmez. Gelecek kullanıcıların hem kaliteli ürün veya hizmete ulaşabilmelerine fırsat vermenizi, öte yandan mağduriyetten de uzak durabilmeleri için hakkaniyeti gözeterek samimi olarak yorumlarınızı paylaşmanızı ümit ederiz. Herkesin en güzel hizmeti alabilme, firmaların da en güzel hizmeti sunabilmelerini temenni ederiz.

Bildirimler1

Site bildirimleri hakkında

Bildirimlerimi nasıl açabilirim, kapatabilirim?

Üyelik hesabınızda bulunan "Bildirimlerim" sekmesini tıklayabilir, gerekli düzenlemeleri anında değiştirebilir, ekstra bir form doldurmanız, göndermeniz veya işlem yapmanız gerekmez.

Bildirim